Volné pracovní místo  Projektový vedoucí (M/Ž) - zajímavý plat, roční odměny, příspěvek na připojištění, flexibilní pracovní doba

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 93 000 Kč / měsíc

Mezinárodní stavební společnost, která se pyšní dlouholetou tradicí úspěšných projektů, hledá nového člena svého týmu na pozici projektového vedoucího! Připojte se k nám a společně budujme svět plný úspěšných a inspirativních stavebních projektů.

Co můžeme nabídnout?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Roční odměny
  • Příspěvek na připojištění
  • Stravenkový paušál
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Výuka německého jazyka
  • Možnost odborného školení a vzdělávání
  • Práce v prosperující společnosti se zahraniční účastí
  • Teambuildingy a jiné firemní akce
  • Možnost zajistit ubytování

Co budete dělat?

  • Řízení projektového plánu
  • Komunikace a spolupráce s dodavateli, klienty a ostatními členy týmu
  • Kontrola finančních aspektů projektu
  • Zajištění kvality provedených prací
  • Kontrola dodržování BOZP a dalších předpisů
  • Reporting průběhu projektu
  • Správa projektové dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti s železničními stavbami
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost, loajálnost, flexibilita

Pošlete nám Váš životopis a získejte klíče od nové etapy ve své kariéře a buďte s námi součástí něčeho výjimečného. Vaše cesta za kariérním růstem začíná právě tady!